wspierają nas do pobrania kontakt
FB
logo jestem z Gdańska

aktualności

2017.01.03 | Małe granty na spotkania Gdańskich Dni Sąsiadów 2017„Lokalna energia – Moc sąsiedztwa” z EDF Polska – pod tym hasłem kryje się nowy program odpowiedzialności społecznej skierowany do mieszkańców Gdańska. W 2017 roku będą mogli skorzystać z funduszu małych grantów pobudzającym obywatelskie inicjatywy wokół „Gdańskich Dni Sąsiadów” oraz uzyskają dostęp do aplikacji pozwalającej na przegląd i rezerwację obiektów oraz przestrzeni sportowych będących w zarządzaniu miasta. Program koncentruje się też na wsparciu mieszkańców Dolnego Miasta w ich codziennych „sprawach do załatwienia”.


Moc sąsiedztwa i aktywność obywatelska – również te obszary wspierać będzie startujący w przyszłym roku program. Pomoc ta przybierać będzie postać zarówno wspierania inicjatyw wcześniej funkcjonujących, jak i powoływanie zupełnie nowych pomysłów. W 2017 roku odbędą się 9. „Gdańskie Dni Sąsiadów”, funkcjonujące w mieście od 2006 roku. EDF przy współpracy z Instytutem Kultury Miejskiej i innymi ich organizatorami zaprosi mieszańców, by do przyjacielskich, sąsiedzkich spotkań dodali aktywność poprawiającą jakość życia w swoim otoczeniu. Fundusz Sąsiedzkich Grantów na działania społeczne sfinansuje 80 projektów składanych przez mieszkańców.

Operatorem wszystkich planowanych działań jest Fundacja Gdańska. Osobą do kontaktu jest Pani Monika Orchowska e-mail: morchowska@fundacjagdanska.pl.

biuletyn informacyjny

* twój adres nie będzie nikomu udostępniany

zdjęcia ze spotkań

w lewo
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
w prawo

facebook

organizatorzy:

Miasto Gdańsk Instytut Kultury Miejskiej

patroni medialni:

trojmiasto.pl Dziennik Bałtycki Radio Złote Przeboje